Akcesoria

Znajdą Państwo u nas szeroką gamę dodatków niezbędnych do wykonania dachu.

ZamocowaniaTarcze do cięciaKleje i uszczelniaczeAkcesoria dachoweNarzędzia
Wkręty
Posiadamy w sprzedaży wysokiej klasy tarcze do cięcia. W zależności od modelu, w naszej ofercie znajdują się tarcze do cięcia i szlifowania stali nierdzewnej, metali nieżelaznych, kamieni, żeliwa lub innych tworzyw. Nasz asortyment obejmuje różnorodny wybór tarcz, których wyznacznikiem jakości jest wysoka wydajność, szybkość oraz maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.
Dzieki nim można uszczelnić dach, komin, dachówkę czy też przykleić papę do podłoża lub skleić trwale blachy lub rynny ze sobą. W grupie specjalistycznych uszczelniaczy oferujemy produkty do typowych uszczelnień dachowych i budowlanych jak i tych, które można z powodzeniem zastosować w styczności ze styropianem czy poliuretanem bez obawy reakcji chemicznej, które zawierają nowoczesne polimery, a dzięki temu można ich używać na wilgotnych podłożach czy nawet w wodzie.
Taśmy kalenicowe
Taśmy kominowe
Wywietrznik kalenicowy
Kratki i grzebienie
Płotki i bale przeciwśnieżne
Akcesoria instalacji odgromowej
W naszym magazynie znajdą Państwo bogaty wybór narzędzi wspomagających pracę przy układaniu dachu. Posiadamy klucze, wkrętaki, nożyce do cięcia i wiele innych.